počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Líbí se vám naše nabídka?
ANO
15/17 (88%)
NE
1/17 (6%)
nevím
1/17 (6%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 19
týden: 112
celkem: 36419

Upozorňujeme, že barvy svíček na obrázku jsou pouze ilustrační - při focení může dojít ke zkreslení sytosti nebo odstínu barvy.

nejnovější produkty

Spolupráce

 

Nabízíme možnost spolupráce s naším obchůdkem:

 

Vlastníte menší prodejnu dárkového zboží, esoteriky, květinářství, trafiku, a jiné, kde nabízíte drobný dárkový sortiment? Provozujete masážní salón, čajovnu, klubovnu atp. kde dokreslujete atmosféru světlem svíček? Nechcete kupovat v drogeriích nebo hypermarketech velkosériové svíčky s chemickými aromaty, vyrobené v Číně a k tomu za nevýhodné maloobchodní ceny? Hledáte dodavatele ručně a s láskou vyráběných svíček z palmového vosku, parafínu, nebo jiných materiálů? Rádi vám nabídneme náš sortiment za zvýhodněné ceny již při menších pravidelných odběrech, stejně tak možné i jednorázové větší dodávky. Nabídku přizpůsobíme vašim potřebám - lze libovolně zkombinovat tvar/barvu/vůni dle vašich požadavků.

Všechny naše svíčky jsou vyráběny maloobjemově, ručně a s láskou. Používáme nejkvalitnější materiály dostupné na našem trhu - přednostně svíčky aromatizujeme přírodními 100% silicemi (u vůní u kterých se silice vyrábí a jsou cenově nebo na našem trhu dostupné). Jeli nutné použít k vůni aroma umělé, je to u popisu svíčky uvedeno jako 'aroma'.

 

Naopak my zase rádi přivítáme nabídku zajímavých svícnů a talířků pod svíčky, zhášedla a jiné podobné zboží.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na plamen.svicky(zavináč)email.cz

 

 

X

Tento web pro svůj provoz používá cookes. Pokud nesouhlasíte, můžete opustit web.