počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Líbí se vám naše nabídka?
ANO
15/17 (88%)
NE
1/17 (6%)
nevím
1/17 (6%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 6
týden: 57
celkem: 38058

Upozorňujeme, že barvy svíček na obrázku jsou pouze ilustrační - při focení může dojít ke zkreslení sytosti nebo odstínu barvy.

nejnovější produkty

Obchodní podmínky

 

Pravidla obchodu

Nákupem a odesláním objednávky v našem e-shopu uzavíráte obchodní smlouvu mezi Vámi a ekonomickým subjektem  Pavel Sixta, se sídlem Chlístovice 9, Kutná Hora 28401, identifikační číslo: 69632235, zapsané v obchodním rejstříku vedeném jako  320501 - Městský úřad Kutná Hora  (dále jen „prodávající“). Smlouva je upravena v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístněné na internetové adrese www.plamen-svicky.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“).

 - Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.
 - Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.
 - Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v j.českém.
 - Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

 - Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). V případě, že to webové rozhraní obchodu umožňuje, může kupující provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.
 - V registraci webu i při objednání zboží je kupující povinen uvézt správně a pravdivě všechny údaje.
 - Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a nebo při vyplňování formuláře při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.
 - Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.  - Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.
 - Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v tom případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než 1 rok nevyužívá, či když kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).
 - Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

- V případě nedodržení obchodních podmínek při dřívějších objednávkách (nevyzvednutí nebo neuhrazení zboží v prodejně nebo na poště), může prodejce požadovat platbu předem nebo kupní smlouvu neuzavřít nebo zrušit. Stejně tak může být platba předem požadována u zákazníků majících záznam v systému 'Pozor na něj' za nedodržování obchodních podmínek při nakupování v jiných eshopech!!!

Prodejce nenese zodpovědnost za škody způsobené zákazníkem z důvodu nedoržení bezpečnostních pravidel a pokynů u zboží. Svíčky NIKDY NENECHÁVEJTE HOŘET BEZ DOZORU, NEBO V BLÍZKOSTI DĚTÍ A ZVÍŘAT. PALTE NA NEHOŘLANÉ PODLOŽCE, UDRŽUJTE MINIMÁLNĚ VDÁLENOST 50 CM OD HOŘLAVÝCH PŘEDMĚRŮ. NENECHÁVEJTE HOŘET V PRŮNANU, A NEPUŽÍVEJTE HOŘLAVÉ PLYNY, SPREJE A TĚKAVÉ LÁTKY V BLÍZKOSTI SVÍČEK! Knot při hoření zastřihujte a udržujte cca 5 mm dlouhý. Nemanipulujte hořící svíčkou. Dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na svíčce. prodejce nenese zodpovědnost za škody způsobené jejich nedodržením!

 

Uzavření kupní smlouvy

Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží. Nabídka se vztahuje jen po dobu dostupnosti zboží a skladových zásob. V případě nedostupnosti zboží může prodejce zrušit i již uzavřenou kupní smlouvu – v případě platby předem je platba zákazníkový vrácena do 7 dnů zpět na účet odeslání nebo dle domluvy.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce. Objednávky zboží které je skladem vyřizujeme do 5 pracovních dnů, jinak dle dodací doby uvedené u zboží. Vzhledem k tomu že některé výrobky jsou jen na objednávku, může se v případě nedodání zboží výrobcem doba dodání změnit - klienty v těchto případech informujeme emailem/telefonicky. Nabídka zboží je omezena skladovými zásobami.
4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, chybějící či nepřesné údaje atp. U nestandartních objednávek (vyšší ceny, většího počtu kusů jednoho druhu zboží, zboží na objednávku nebo na zakázku a pod) může být požadována záloha nebo platba předem.
5. Objednané zboží při platbě na účet zákazníkům rezervujeme (množství i cenu) 7 dnů od objednávky. Není-li během tohoto termínu uhrazena cena zboží na náš účet, nemůžeme při pozdější platbě garantovat že bude objednané zboží dostupné, nebo v požadovaném počtu kusů; a při případném zdražení zboží padá nárok na původní cenu. Stejně jako objednané akční zboží je nutné uhradit do 7 dnů od objednávky nebo nejpozději do 7 dnů od skončení akce. Proto při zpožděné platbě doporučujeme zákazníkům nás nejprve kontaktovat kůli ověření dostupností zboží nebo případné úpravě objednávky. Děkujeme za pochopení.

6. V případě nevyzvednutí zaslané objednávky zákazníkem, bude požadováno uhrazení poštovného a expedičních nákladů - a veškeré jeho další objednávky budou akceptovány pouze platbou na účet předem. Nebude-li toto uhrazeno dobrovolně, budeme náhradu škody vymáhat v občensko právním řízení a v krajním případě i soudně či exekučně. . .
7. Objednávky do zahraničí zasíláme po předchozí domluvě, a to pouze na platbu předem!!! Poštovné dle váhy a velikosti objednávky (cca 150-400 kč).

8. !!! POZOR !!! - Po odeslání objednávky je každý klient povinnen hlídat si doručení balíčku a vytvořit podmínky k jeho přebrání od dopravce! Výmluvy že jste si objednali zboží a pak neměli čas jít na poštu nebo nevěděli že vám balíček přijde nejsou argumentem pro odmítnutí úhrady za nepřebranou zásilku! Náš eshop má funkci automatického zaslání informace o expedování zásilky, informace vám příjde na uvedený email. Za těchto okolností také není 'neobdržení lístečku do schránky' akceptován jako 'důvod' k nepřebrání balíčku a následnému odmítnutí úhrady poštovného.

 

- Množství nebo velikost zboží je udáván v kusech, velikost zboží v milimetrech  nebo centimetrech.  Doba hoření svíček je jen oriantační, a může se výrazně lišit dle teploty místnosti, zda svíce stojí na rovném povrchu, na udržování sprváné délky knotu atp!. Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH.

.*******************************************

Možnosti platby:

 

 - Platba předem na účet:

Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu poukázat na náš účet 3 způsoby.

1. bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking)

2. zadáním převodního příkazu ve vaší pobočce banky

3. odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR

Bankovní spojení : číslo účtu: 2500575133/2010 Fio - číslo účtu je zasláno po objednávce e-mailem zákazníkovi. Variabilní symbol je zhodný s ID Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu. Zaplacené zboží Vám bude připraveno a po obdržení platby na náš účet bude odesláno (nejdéle do pěti pracovních dnů nebo dle informace u produktu). Cena za zaslání při platbě předem na účet - 70 kč. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována vždy platba předem a cena se domlouvám individuálně, nebo paušálně 300 kč.

Objednané zboží při platbě na účet zákazníkům rezervujeme (množství i cenu) 7 dnů od objednávky. Není-li během tohoto termínu uhrazena cena zboží na náš účet, nemůže při pozdější platbě garantovat že bude objednané zboží dostupné, nebo v požadovaném počtu kusů, a při případném zdražení zboží padá nárok na původní cenu. Stejně jako objednané akční zboží je nutné uhradit do 7 dnů od objednávky nebo nejpozději do 7 dnů od skončení akce. Proto při zpožděné platbě doporučujeme zákazníkům nás nejprve kontaktovat kůli ověření dostupností zboží nebo případné úpravě objednávky. Děkujeme za pochopení.

 

 - Platba předem složenkou

Zaplatíte částku složenkou typu 'C' na kterékoliv pobočce české pošty. Balíček bude odeslán do pěti dnů po přijetí platby. Cena složenkou - 70 kč. Platí stejné podmínky jako při platbě převodem.

 

 - Platba dobírkou:

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. Cena za zaslání zboží dobírkou 100 kč (70 kč poštovné + 30 dobírkové), zboží skladem je běžně odesíláno do pěti prac.dnů. V případě že není objednané zboží skladem je zákazník informován. Jeli uvedeno u zboží delší dodání (například do 10 dnů)  je třeba pošítat s delší lhůtou  - takové zboží je teprve na ceste od dodavetele nebo ve výrobě a nemůže vám být zasláno ihned. Dodání zboží mimo Českou republiku je požadována platba předem.

 

 - Platba hotově - osobní odběr:

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží - poplatek za odběr - 0 kč. Osobní odběr možný po dohodě  Praha, Sobotecká ul. 3/2359, 10100.

 

 - Objednávky do zahraničí:

Pro objednávky na Slovensko či jinam Vám zašleme mezinárodní platební údaje. Běžná cena balíčku do zahraničí 300 kč, nebo dle konkrétní země a objednávky.

 

Dodací podmínky

Přesto, že se snažíme zásilky odesílat vždy v nejbližším možném termínu, a v souladu s pravidly obchodu do pěti pracovních dnů (v opačném případě vždy klienta kontaktujeme emailem či telefonicky), je naší snahou naše služby stále zlepšovat, zrychlovat odesílání a dbát na to, aby se zásilky co nejdříve dostali k Vám - bohužel jste také závyslí na dodacích dobách velkoobchodů a našich dodavatelů - zvláště u zboží dodávaného nebo vyráběného až na objednávku klienta.

Z toho důvodu - v případě že klient na dodání spěchá - zasíláme zásilky jako 'balík do ruky' , kde pošta garantuje dodání do 24- 48 hodin od podání zásilky. I přesto se zásilky v některých případech nedostanou ke klientům včas, protože ne vždy zákazníci naleznou ve své schránce lísteček s oznámením o dodání balíčku. Někdy je to protože jej poštovní doručovatelka nevypíše, jindy se zase lísteček ve schránce založí mezi hromady letáků, s nimiž je omylem vyhozen. A tak zatím co vy na balíček čekáte, ten zbytečně leží na poště aniž by jste to věděli. Ovlivnit služby české pošty bohužel není v naší pravomoci, přesto se pokusíme udělat vše, abychom dopomohli úspěšnému doručení.

Z toho důvodu nechceme spoléhat pouze na oznámení české pošty o zásilce, ale budeme Vás o jejím odeslání také informovat emailem - který náš systém e-shopu odesílá automaticky po expedici balíčku - aby jste věděli, že balíček je na cestě, i pro případ že neobrdžíte lísteček do své schránky.

Za těchto okolností tudíž nebude 'neobdržení lístečku do schránky' akceptováno jako 'důvod'  k nepřebrání balíčku a následnému odmítnutí úhrady poštovného.

 - V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
 - Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
 - V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním nebo jiným způsobem dručování zboží.
 - Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Dodací podmínky:

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně v prodejně dle adesy v kolonce Kontakt.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky. Při změně dodací lhůty vás budeme kontaktovat.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

4. Pokud zákazník nepřebere zásilku zaslanou dobírkou,  budeme požadovat uhrazení poštovného a  expedičních nákladů a  jeho další objednávky budou akceptovány pouze platbou předem!
 

 Česká pošta: standartní způsob dopravy

V případě dodání poškozeného balíčku, nebo jeho obsahu, reklamaci s poštou vyřizuje adresát (zákazník) - viz podmínky pošty! POZOR - reklamaci nutno vyřídit do druhého dne od přebrání zásilky, zásilka musí být kompletní, včetně obsahu a obalu, které budete muset po dobu jednání reklamace odevzdat na poště! Doporučujeme rozbalovat balík a kontrolovat nepoškozenost zásilky přímo na poště před personálem, nebo před poštovní doručovatelkou ihned při předání! Zásilku je možno odeslat jako běžný balík (doba dodání 2-7 dnů od odeslání) a nebo jako balík do ruky (doba dodání od podání 24-48 hodin). Více o podmínkách a typu balíků na webu české pošty.

 

Osobně: doporučujeme pro zákazníky z Prahy a okolí

Osobní odběr možný Praha, Ul. Sobotecká č.3, prodejna Arkanum, otevírací doba dle aktuálních údajů v kategorii Kontakt.

 

*******************************************


 

Reklamační řád - práva vznikající z vadného plnění:

 

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy NOZ platný od 1.1.2014

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud :

  1. Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).

  2. Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).

  3. Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

  4. Výrobek byl poškozen působením živlů.

  5. Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).

  6. Výrobek byl poškozen v důsledku zapojení do sítě, která neodpovídá příslušné ČSN.

 

 - Postup při reklamaci :

  1. Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.

  2. Zboží zašlete jako doporučený a křehký balík na naši adresu.

  3. Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.


 

Odstoupení od smlouvy :

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), a Nového občanského zákoníku (NOZ) od 1. Ledna 2014 právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Zboží posílejte VELMI DOBŘE ZABALENÉ, a jako DOPORUČENOU zásilku. Obsahuje-li svíčky, skleněné nádoby atp pošlete jako KŘEHKOU zásilku! V opačném případě pošta neuzná reklamaci za poškozené zboží a budete muset nést náklady za jeho poškození!

1.1.Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.
1.2.Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 5 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využit vzorový formulář poskytovaný prodávajícím, jenž tvoří přílohu obchodních podmínek. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího.
1.3.V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 5 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.
1.4.V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal, nebo dle domlvuy - například převodem na účet. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží podnikateli odeslal.
1.5.Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.
1.6.Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.
1.7.Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.

Vzor odstoupení od smlouvy: (formulář zkopírujte a vyplňte své údaje a zašlete písemně na adresu: Pavel Sixta Sobotecká 3 Praha 10100; nebo zašlete emailem na plamen.svicky@email.cz)

 

Oznámení o odstoupení od smlouvy

– Adresát: Pavel Sixta, Sobotecká 3, Praha 10100; (sídlo firmy Chlístovice 9, Kutná Hora, 28401)
- Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží (doplňte)
- Datum objednání (doplňte)
- Jméno a příjmení spotřebitele (doplňte)
- Adresa spotřebitele (doplňte)
- Podpis spotřebitele (doplňte) (pouze pokud je tento formulář zasílán v listinné podobě)
- Datum (doplňte)

Jakmile nám informace dorazí, potvrdíme Vám ji na Vaší kontaktní adrese, emailu.

 

*******************************************

Ochrana osobních údajů

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

 

 - Osobní údaje

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ. Odesnáním objednávky souhlasíte, že údaje potřebné k doručení zásilky, jako jméno osoby nebo firmy, adresa, případně telefon - budou předány přepravní společnosti (česná pošta, ppl, DPL a pod).

 

 - Údaje o Vaší činnosti

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

 

 - Shrnutí

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme - (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) + (vyjma orgánům vymáhajícím nedoplatky a náklady spojené s nevyzvednutými zásilkami) - a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších aktivitách našeho eshopu. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání zastavit. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

 

 - Váš souhlas

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

 

Platnost od 1.5.2015

X

Tento web pro svůj provoz používá cookes. Pokud nesouhlasíte, můžete opustit web.